Het feest


Verschijningsdatum: 05-07-2019

Uitgave: Zachte kaft 
Pagina's: 336 
Uitgever: Ambo|Anthos
ISBN: 9789026348761
Prijs: € 22,99
Serie:

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel

Beschrijving

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.

Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?

Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.

***** 'Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, de wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.' ? Judith Eiselin in NRC Handelsblad

**** 'Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.' ? Koen Eykhout in De Limburger

'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' ? De VPRO-gids


Detail product

Door (auteur) :Elizabeth Day
Vertaald door :Eefje Bosch
Taal : Nederlands
Gewicht : 424 gr | Hoogte : 215 mm | Breedte : 136 mm | Dikte : 29 mm
Terug naar de resultaatpagina