Het feest


Verschijningsdatum: 01-07-2019

Uitgave: Zachte kaft 
Pagina's: 336 
Uitgever: Ambo|Anthos
ISBN: 9789026348761
Prijs: € 22,99
Serie:

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel

Beschrijving

Elizabeth Day Het feest Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met Ben, vanaf het moment dat ze samen op Burtonbury School zaten. Ze vormen een vreemde combinatie: Martin is een jongen uit een arbeidersgezin met de verkeerde kleding en het verkeerde accent, en Ben is een populaire, welgestelde aristocraat. Ben is als een broer die Martin nooit had. Martin doet alles voor hem en kent zijn grootste geheim. Bens veertigste verjaardagsfeest blijkt een kantelpunt. Te midden van de Britse elite beseft Martin opnieuw dat hij er niet bij hoort en hij voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen wat hun vriendschap op het spel zou zetten. Toch? 'Day kan zich moeiteloos meten met Tartt en Hollinghurst. Heel goed.' ? The Observer

Detail product

Door (auteur) :Elizabeth Day
Vertaald door :Eefje Bosch
Taal : Nederlands
Gewicht : 417 gr | Hoogte : 215 mm | Breedte : 136 mm | Dikte : 29 mm
Terug naar de resultaatpagina