De koning van de Hel - Kerri Maniscalco

Kerri Maniscalco | Koninkrijk der zonden | 2024 | Harde kaft | Nederlands
Uitverkocht – niet meer leverbaar
Niet op voorraad in de winkel
€ 24,99

Beschrijving

Perfect voor de lezers van Holly Black, Sarah J. Maas en Deborah Harkness

Emilia kan nauwelijks bijkomen van de schokkende ontdekking dat haar tweelingzus Vittoria nog leeft. Voordat ze de demonen uit haar verleden onder ogen kan komen, moet Emilia de ver leidelijke Prins van Toorn gaan opeisen. Ze verlangt niet alleen naar zijn lichaam, ze wil ook zijn hart en ziel, maar juist die wens kan de demon niet in vervulling laten gaan.

Als een hooggeplaatst lid van Huize Hebzucht wordt vermoord, begeven Emilia en Toorn zich naar de demonenrechtbank. Het bewijs wijst naar Vittoria als de moordenaar en ze wordt al snel tot vijand van de Zeven Cirkels verklaard. Ondanks haar verraad zal Emilia er alles aan doen om de vraagtekens rondom het misdrijf op te helderen en er voor eens en voor altijd achter te komen wie haar zus werkelijk is.

In de pers

‘Ontzettend plezierig leesvoer vol actie, magie, intriges en verrassingen… en een beetje lust!’ BooksNest

De prins van Toorn wekt een gotisch, magisch Italië tot leven zoals je nog nooit eerder hebt gezien.’ Chloe Gong, auteur van Dochter van de Scharlaken Rozen

‘Lyrische teksten en een meeslepende sfeer begeleiden een goed opgebouwd verhaal dat zich afspeelt in het negentiende-eeuwse Palermo, terwijl intrigerende plotwendingen de roman afmaken.’ Publishers Weekly


Lees meer

Beschrijving

Perfect voor de lezers van Holly Black, Sarah J. Maas en Deborah Harkness

Emilia kan nauwelijks bijkomen van de schokkende ontdekking dat haar tweelingzus Vittoria nog leeft. Voordat ze de demonen uit haar verleden onder ogen kan komen, moet Emilia de ver leidelijke Prins van Toorn gaan opeisen. Ze verlangt niet alleen naar zijn lichaam, ze wil ook zijn hart en ziel, maar juist die wens kan de demon niet in vervulling laten gaan.

Als een hooggeplaatst lid van Huize Hebzucht wordt vermoord, begeven Emilia en Toorn zich naar de demonenrechtbank. Het bewijs wijst naar Vittoria als de moordenaar en ze wordt al snel tot vijand van de Zeven Cirkels verklaard. Ondanks haar verraad zal Emilia er alles aan doen om de vraagtekens rondom het misdrijf op te helderen en er voor eens en voor altijd achter te komen wie haar zus werkelijk is.

In de pers

‘Ontzettend plezierig leesvoer vol actie, magie, intriges en verrassingen… en een beetje lust!’ BooksNest

De prins van Toorn wekt een gotisch, magisch Italië tot leven zoals je nog nooit eerder hebt gezien.’ Chloe Gong, auteur van Dochter van de Scharlaken Rozen

‘Lyrische teksten en een meeslepende sfeer begeleiden een goed opgebouwd verhaal dat zich afspeelt in het negentiende-eeuwse Palermo, terwijl intrigerende plotwendingen de roman afmaken.’ Publishers Weekly


Specificaties

Door (auteur) Kerri Maniscalco
Vertaald door Anne-Marieke Buijs
Uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
Genre Fantasy
Uitgave Harde kaft
Aantal pagina's 384
Verschenen op 13-02-2024
ISBN / EAN 9789022597880
Taal Nederlands
Gewicht 704 g
Hoogte 224 mm
Breedte 154 mm
Dikte 41 mm