Niet te breken - Sander Aarts

Sander Aarts | 2022 | Zachte kaft | Nederlands
Leverbaar
Niet op voorraad in de winkel
€ 20,99

Beschrijving

Dé bestseller van de best getrainde militair van Nederland nu in een nieuwe uitvoering: voor de fans van Dai Carter en Kamp van Koningsbrugge

Sander Aarts is instructeur in de populaire tv-serie Special Forces vips, veelgevraagd motivational speaker en wordt in de media daarnaast steeds vaker gevraagd als expert

Dit najaar komt het tweede seizoen van Special Forces vips

Parachutespringen in het donker, zuurstofduiken in onderzeeboten, vuurgevechten met Somalische piraten – lees de bijzonderste en spannendste militaire verhalen

Ga met de hulp van de best getrainde militair van Nederland op zoek naar een betere versie van jezelf om sterker in het leven te staan en zo anderen te kunnen helpen

Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen… Een James Bond-film, maar dan echt. Na een succesvolle carrière van zestien jaar vertelt Sander Aarts, de best getrainde militair van Nederland, wat hij allemaal heeft meegemaakt en wat hij daarvan heeft geleerd.

Sander is het levende bewijs dat je met de juiste mentaliteit alles kunt bereiken. In Niet te breken deelt hij de inzichten die hij heeft opgedaan onder de meest extreme omstandigheden. Zo kun je lezen over bizarre belevenissen die je normaal alleen in films ziet en krijg je tegelijkertijd waardevolle, toepasbare lessen voor het dagelijks leven. Of het nu gaat om handelen in stressvolle situaties of hoe je beter kunt reageren op angst, dit boek inspireert je om je prestaties op ieder gebied te verbeteren.

In de pers

OVER NIET TE BREKEN

‘Vol met bloedstollende avonturen maar vooral handvatten om net zo mentaal weerbaar te worden als deze voormalige supermilitair.’ De Telegraaf

‘Als iemand weet hoe je meer uit jezelf kunt halen, is het wel de man die dertig vuurgevechten heeft overleefd. Wat een inspirerend boek heeft Aarts geschreven!’ Marion Pauw

‘Sander Aarts vertelt over zijn ervaringen, drijfveren en dilemma’s. Ik beveel dit boek van harte aan.’ John van den Heuvel, misdaadverslaggever


Lees meer

Beschrijving

Dé bestseller van de best getrainde militair van Nederland nu in een nieuwe uitvoering: voor de fans van Dai Carter en Kamp van Koningsbrugge

Sander Aarts is instructeur in de populaire tv-serie Special Forces vips, veelgevraagd motivational speaker en wordt in de media daarnaast steeds vaker gevraagd als expert

Dit najaar komt het tweede seizoen van Special Forces vips

Parachutespringen in het donker, zuurstofduiken in onderzeeboten, vuurgevechten met Somalische piraten – lees de bijzonderste en spannendste militaire verhalen

Ga met de hulp van de best getrainde militair van Nederland op zoek naar een betere versie van jezelf om sterker in het leven te staan en zo anderen te kunnen helpen

Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen… Een James Bond-film, maar dan echt. Na een succesvolle carrière van zestien jaar vertelt Sander Aarts, de best getrainde militair van Nederland, wat hij allemaal heeft meegemaakt en wat hij daarvan heeft geleerd.

Sander is het levende bewijs dat je met de juiste mentaliteit alles kunt bereiken. In Niet te breken deelt hij de inzichten die hij heeft opgedaan onder de meest extreme omstandigheden. Zo kun je lezen over bizarre belevenissen die je normaal alleen in films ziet en krijg je tegelijkertijd waardevolle, toepasbare lessen voor het dagelijks leven. Of het nu gaat om handelen in stressvolle situaties of hoe je beter kunt reageren op angst, dit boek inspireert je om je prestaties op ieder gebied te verbeteren.

In de pers

OVER NIET TE BREKEN

‘Vol met bloedstollende avonturen maar vooral handvatten om net zo mentaal weerbaar te worden als deze voormalige supermilitair.’ De Telegraaf

‘Als iemand weet hoe je meer uit jezelf kunt halen, is het wel de man die dertig vuurgevechten heeft overleefd. Wat een inspirerend boek heeft Aarts geschreven!’ Marion Pauw

‘Sander Aarts vertelt over zijn ervaringen, drijfveren en dilemma’s. Ik beveel dit boek van harte aan.’ John van den Heuvel, misdaadverslaggever


Specificaties

Door (auteur) Sander Aarts
Uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
Genre Literaire non-fictie algemeen
Uitgave Zachte kaft
Aantal pagina's 272
Verschenen op 29-11-2022
ISBN / EAN 9789022597705
Taal Nederlands
Gewicht 474 g
Hoogte 229 mm
Breedte 150 mm
Dikte 27 mm