Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 49 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Eric Vuillard & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 19,99

Een ijzersterke reconstructie van de gebeurtenissen in de aanloop naar WOII 20 februari 1933: op een winterse dag in Berlijn ontmoeten vierentwintig Duitse topfabrikanten en nazi-hoogwaardigheidsbekl...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
52 denkfouten die je beter aan iemand anders kunt overlaten
Door Rolf Dobelli & Liesbeth van Nes
| Zachte kaft
€ 17,50

'In dit fascinerende boek biedt Dobelli geen recept voor geluk, maar een goed geconstrueerd verhaal over het voorkomen van ongeluk dat we zelf veroorzaken.' Booklist   'Dobelli onderzoekt onze meest...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
52 dwalingen die je beter aan iemand anders kunt overlaten
Door Rolf Dobelli & Liesbeth van Nes
| Zachte kaft
€ 17,50

'De kunst van het verstandige doen is onderhoudend en leerzaam.' De Volkskrant De weg van denken naar doen is bezaaid met valstrikken. Die zijn te vermijden, als je maar weet hoe. In 52 hoofdstukken l...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Robert Seethaler & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 21,99

Een poëtische, perfect gecomponeerde roman over leven en dood ? van de auteur van Een heel leven Een man wordt geboren, raakt gokverslaafd en sterft. Een ander herinnert zich dat haar echtgenoot al...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door Laurent Binet & Liesbeth van Nes
| Zachte kaft
€ 15,00

Weergaloze, zeer lovend ontvangen roman van Laurent Binet, auteur van HhhH Parijs, 1980. De beroemde filosoof Roland Barthes wordt in het Quartier Latin door een vrachtwagen overreden en overlijdt. P...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Eric Vuillard & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 19,99

Winnaar van de Prix Goncourt 2017 **** de Volkskrant 'Vuillard werpt steeds licht op onbekende details van de geschiedenis.'  Voor de lezers van Laurent Binet en Olivier Guez Een ijzersterke recon...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door Laurent Binet & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 20,00

Parijs, februari 1980. De beroemde Franse filosoof Roland Barthes heeft net geluncht met presidentskandidaat François Mitterrand als hij in het Quartier Latin door een vrachtwagen wordt overreden en ...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Julien Sandrel & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 19,99

De twaalfjarige Louis is voor de ogen van zijn moeder Thelma aangereden door een vrachtwagen. Hij ligt in coma in het ziekenhuis, en volgens de artsen is de kans op herstel nihil. Ze besluiten om het ...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Alfred Jarry & Liesbeth van Nes
| Zachte kaft
€ 20,55

Een God met een zeegroene snor en een tropenhelm zit met een baviaan en een deurwaarder in een roeiboot die vaart over land. Het klinkt als een mop, maar het is het begin van een culturele omwenteling...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Pierre Lemaitre & Liesbeth van Nes
| Zachte kaft
€ 15,99

Te midden van de verwoesting na de Eerste Wereldoorlog proberen Albert en Édouard, soldaten die de verschrikkingen van de loopgraven meemaakten, de draad weer op te pakken. Beiden zijn alles kwijtger...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Boek is niet meer leverbaar (uitverkocht of verramsjt)
Pagina's: < Eerste  1 2 3 4 5   Laatste >