Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 3 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch
| Zachte kaft
€ 15,00

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkel Informatie
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch
| Zachte kaft
€ 15,00

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch
| eBook
€ 12,99

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g...

Meer

e-book

Ik bestel dit e-book om te downloaden
Pagina's: < Eerste  1   Laatste >