Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 3 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch
| Zachte kaft
€ 22,99

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door Elizabeth Day
| Zachte kaft
€ 21,99

Het feest van Elizabeth Day combineert Brideshead Revisited met Het diner en De klap. Martin Gilmour komt met een beurs terecht op Burtonbury School, maar hij heeft noch de juiste kleding, noch het ju...

Meer

Niet op voorraad in de winkel
Boek is niet meer leverbaar (uitverkocht of verramsjt)
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch
| eBook
€ 12,99

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g...

Meer

e-book

Ik bestel dit e-book om te downloaden
Pagina's: < Eerste  1   Laatste >