Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 2 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Jami Attenberg & Onno Voorhoeve
| Ingenaaid boek
€ 19,99

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excent...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door Jami Attenberg & Onno Voorhoeve
| eBook
€ 12,99

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excent...

Meer

e-book

Ik bestel dit e-book om te downloaden
Pagina's: < Eerste  1   Laatste >