Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 2 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Sophie Tak
| eBook
€ 12,99

In Phineas? feest van Sophie Tak, voor de lezers van Peter Buwalda en Jonathan Franzen, wordt de familie Ouwenaar geconfronteerd met de verloren zoon Johannes, die na twintig jaar afwezigheid opduikt ...

Meer

e-book

Ik bestel dit e-book om te downloaden
Door Sophie Tak
| Zachte kaft
€ 21,99

In Phineas' feest van Sophie Tak, voor de lezers van Peter Buwalda en Jonathan Franzen, wordt de familie Ouwenaar geconfronteerd met de verloren zoon Johannes, die na twintig jaar afwezigheid opduikt ...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Pagina's: < Eerste  1   Laatste >