Uitgebreid zoeken



Zoeken op: Zoeken in: Taal: Verschijningsjaar: Prijs:


























Zoekresultaat: 4 titels auteur titel prijsSorteren op:
Door Eric Vuillard & Liesbeth van Nes
| Harde kaft
€ 19,99

Winnaar van de Prix Goncourt 2017 **** de Volkskrant 'Vuillard werpt steeds licht op onbekende details van de geschiedenis.'  Voor de lezers van Laurent Binet en Olivier Guez Een ijzersterke recon...

Meer

Op voorraad in de winkel
Ik reserveer dit boek om af te halen in de winkel
Door
| Niet bepaald

Niet op voorraad in de winkel
Boek is niet meer leverbaar (uitverkocht of verramsjt)
Door Eric Vuillard & Liesbeth van Nes
| eBook
€ 12,99

Winnaar van de Prix Goncourt 2017 **** de Volkskrant ?Vuillard werpt steeds licht op onbekende details van de geschiedenis.?  Voor de lezers van Laurent Binet en Olivier Guez Een ijzersterke...

Meer

e-book

Ik bestel dit e-book om te downloaden
Door Vuillard, Éric & Denis, Nicola
| Harde kaft
€ 19,95

Niet op voorraad in de winkel
Leverbaar binnen 5 à 10 werkdagen
Ik bestel dit boek om af te halen in de winkelInformatie
Pagina's: < Eerste  1   Laatste >