IJskoud - Isabel Ashdown

Isabel Ashdown | 2022 | Zachte kaft | Nederlands
Leverbaar
Niet op voorraad in de winkel
€ 20,00

Beschrijving

Huiveringwekkende spanning voor fans van Ruth Ware en Lucy Foley

Als de zeventienjarige Eva wakker wordt, ligt ze niet in haar eigen bed. Ze ligt op zolder met haar lichaam onder de blauwe plekken en de deur van buitenaf vergrendeld. Volgens haar ouders is dit voor haar eigen veiligheid: maar waarom wisselen ze steeds zulke veelzeggende blikken? Waarom mag Eva geen bezoek ontvangen, moet ze zo veel slaappillen slikken en wordt haar niets over het ongeluk verteld? Eva is vastbesloten te ontdekken wat er echt is gebeurd op die ijskoude nacht van het ongeluk. Maar daarvoor moet ze eerst zien te ontsnappen.

In de pers

‘De spanning behelst veel meer dan je vooraf denkt.’ De Telegraaf

‘Langzaam maar zeker worden alle losse draden aan elkaar geregen en ontvouwt zich een groot raadselachtig web vol intriges.’ Thrillzone.nl

‘Door de onderhuidse spanning, de complexe familieverhoudingen en de vraag – wat is waarheid en wat is leugen? – blijft het verhaal nazinderen nog lang nadat je met een zucht het boek hebt dichtgeslagen.’ Hebban.nl


Lees meer

Beschrijving

Huiveringwekkende spanning voor fans van Ruth Ware en Lucy Foley

Als de zeventienjarige Eva wakker wordt, ligt ze niet in haar eigen bed. Ze ligt op zolder met haar lichaam onder de blauwe plekken en de deur van buitenaf vergrendeld. Volgens haar ouders is dit voor haar eigen veiligheid: maar waarom wisselen ze steeds zulke veelzeggende blikken? Waarom mag Eva geen bezoek ontvangen, moet ze zo veel slaappillen slikken en wordt haar niets over het ongeluk verteld? Eva is vastbesloten te ontdekken wat er echt is gebeurd op die ijskoude nacht van het ongeluk. Maar daarvoor moet ze eerst zien te ontsnappen.

In de pers

‘De spanning behelst veel meer dan je vooraf denkt.’ De Telegraaf

‘Langzaam maar zeker worden alle losse draden aan elkaar geregen en ontvouwt zich een groot raadselachtig web vol intriges.’ Thrillzone.nl

‘Door de onderhuidse spanning, de complexe familieverhoudingen en de vraag – wat is waarheid en wat is leugen? – blijft het verhaal nazinderen nog lang nadat je met een zucht het boek hebt dichtgeslagen.’ Hebban.nl


Specificaties

Door (auteur) Isabel Ashdown
Uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
Genre Spannende boeken algemeen
Uitgave Zachte kaft
Aantal pagina's 288
Verschenen op 01-12-2022
ISBN / EAN 9789022597378
Taal Nederlands
Gewicht 407 g
Hoogte 215 mm
Breedte 140 mm
Dikte 26 mm